top of page

Destek ve Teşvikler

Jetbee, platformu üzerinden çalışan kuryeler için düzenli olarak destek ve teşvik programı başlatır. Güncel destek ve teşvik programları detayları aşağıdaki gibidir.

1. Şirket Açılışı ve E-İmza Desteği

Şirket Açılışı ve E-İmza Temini hizmeti Şirket’in alt iştiraki Uzman Şirketim tarafından sunulacaktır. Şirket Açılışı ve E-İmza hizmetlerinin güncel tutarları aşağıda belirtilmiş olup, bu giderler aşağıdaki şart sağlandığı sürece Şirket tarafından karşılanacak, Kurye’den herhangi bir ücret tahsil edilmeyecektir. Aşağıdaki şart sağlanmadığında ilgili ücretler aradaki gün farkı referans alınarak günlük %0,13 vade farkıyla beraber hesaplanarak Kurye’ye yansıtılacaktır.

Şartlar;

a. Kurye, en az 6 ay aktif olarak çalışacak,

b. Aylık kazancın KDV dahil minimum 15.444 ₺'nin altına düşmemesi, 3 ay boyunca kazancın limit altında kalması durumunda ilgili ücretler Kurye'ye yansıtılır.

Ücretler;

a. Şahıs Şirketi Açılış Hizmeti; 1250 ₺ (bin iki yüz elli türk lirası)

b. 1 Yıllık E-İmza Temini; 1490 (bin dört yüz doksan türk lirası)

2. Aylık Mali Müşavirlik Bedeli Desteği

Aylık Mali Müşavirlik hizmeti Şirket’in alt iştiraki Uzman Şirketim’in anlaşmalı olduğu Mali Müşavirlik şirketi tarafından sunulacaktır. Güncel aylık tutar 825 (sekiz yüz yirmi beş) TL olup, bu gider aşağıdaki şart sağlandığı sürece Şirket’in Kurye’den tahsil edeceği Aracılık Hizmeti Komisyonu’ndan düşülerek Kurye’ye bu hususta destek verilecektir. Kurye komisyon’dan düşülen bu tutarı ilgili Mali Müşavirlik şirketine makbuz karşılığında Havale/EFT veya Ödeme Bağlantısı üzerinden ödeyecektir. Güncel Aracılık Hizmeti Komisyonu, Kurye’nin aylık kazancının  KDV dahil %10’udur.

Şartlar;

a. Aylık kazancın KDV dahil minimum 20.000 ₺ ve üzerinde olması gerekmektedir.

Ücretler;

a. Şahıs Şirketi Açılış Hizmeti; 1250 ₺ (bin iki yüz elli türk lirası)

b. 1 Yıllık E-İmza Temini; 1490 (bin dört yüz doksan türk lirası)

3. Ücretsiz Çanta/Yelek/Tişört Desteği

Şirket’in sağlayacağı Sırt Çantası/Bisiklet Çantası veya Motor Çantası kiralama hizmeti Şirket’in alt iştiraki JETGARAJ tarafından sunulacaktır. İlgili ekipmanların kiralamalarında Kurye’den herhangi bir ücret alınmayacaktır. Kurye, teslim aldığı ekipmanların iade işlemi dahil tüm kargo masraflarını kendi karşılayacaktır. İlgili kargo ücretleri ilgili ayın sonunda Kurye’ye fatura ile yansıtılacaktır. İlgili ekipmanlarda Kurye’de olduğu süre boyunca hasar meydana gelmesi durumunda ilgili hasarlardan Kurye sorumludur. Şirket bu hasarları Kurye'ye yansıtacaktır.

4. Kiralama/Taksitle veya Peşin Araç Alma Desteği

Şirket’in sağlayacağı Araç (Bisiklet, Elektrikli Bisiklet, Elektrikli Scooter, Elektrikli Motor, Akaryakıtlı Motor, Araba) kiralama hizmeti Şirket’in alt iştiraki JETGARAJ tarafından sunulacaktır. İlgili araçlar aylık kira bedelleri karşılığında, 3-6-9-12 aylık periyotlarda kiralama yapılabilmektedir. Kiralama modelinde ilgili araçlarda Kurye’de olduğu süre boyunca hasar meydana gelmesi durumunda ilgili hasarlardan Kurye sorumludur. Şirket bu hasarları Kurye’ye yansıtacaktır. Kiralama/Taksitle veya Peşin Araç Satınalma ile ilgili diğer tüm detaylar https://www.jetbee.com.tr/arac-kiralama-satin-alma-kolayligi adresindeki bilgi sayfasında yer almaktadır.

Not: Bu sayfa'da yer alan Destek ve Teşvikler standart Jetbee operasyonu için geçerli olup, 3PL operasyonlarda farklılıklar gösterebilir. 3PL operasyonların kendi Destek ve Teşvik programları vardır, ilgili operasyonların bilgi sayfalarında Destek ve Teşvikler ayrıca belirtilir ve ilgili operasyonlarda operasyona özel Destek ve Teşvikler geçerli olur.

Hoşgeldin Bonusu

hosgeldin-bonusu.png

Arkadaşını Öner Bonusu

arkadasini-oner-bonusu.png
bottom of page