top of page
Jetbee_25.JPG

Jetbee Nedir ve Nasıl Ortaya Çıkmıştır?

Jetbee olarak işletmelerin lojistik noktasındaki operasyonlarını yakından takip edip, beraberinde analiz yaparak, yeni nesil kurye sistemini kurguladık.

Analizlerimiz sonucunda elde ettiğimiz en dikkat çekici nokta ise işletmelerin üzerindeki kurye çalıştırma maliyeti olmuştur.

Bu ve bunun gibi birçok sorunu çözmek adına Jetbee olarak sistemimizi iki yılı aşkın süredir yaptığımız AR-GE çalışmaları sonucunda, en ince ayrıntısına kadar geliştirdik.

Jetbee’yi kurgularken aynı zamanda kurye bulma sorununu, kuryelerin yasal sorumluluğu, geç paket teslimatı ve daha birçok sorunu da ortadan kaldıran bir senaryo üzerinden ilerledik.

Jetbee olarak, Türkiye’nin binlerce mahallesindeki kuryelerimizle genişlettiğimiz kurye ağımızı Türkiye’de faaliyet gösteren binlerce işletmeye ve markaya sunuyoruz.

 

Kurye ağımız sayesinde işletmeler sabit kurye giderlerinden kurtulur iken bölgelerindeki müsait tüm kuryelerimizi kendi gönderileri için çağırma olanağına sahip oluyorlar.


Jetbee olarak, kuryeleri aynı zamanda freelance hale getirilerek sistemimizde part-time şekilde dağıtım görevlerini yerine getirerek ek kazanç elde edebilmeleri yönünde planlama yaptık.

 

Kurye ağımız, yaya, bisiklet, elektrikli bisiklet, elektrikli scooter, motosiklet ve araba kullanan kuryelerden meydana gelmektedir. Her kurye türüne göre, görev başı ücret alınmakta olup işletmeler bu sayede aylık yüksek kurye giderlerini bir kenara bırakmış sadece paket dağıtım görevi olduğunda kurye talep ederek maliyetlerini azaltmaktadırlar.

Kuryelerimizin araçları olmaması durumunda ise grup şirketlerimiz tarafından kiralama veya taksitli satış yoluyla araç sahibi olup sistemimizde kazandıkça ödeme yapabilmektedirler.

 

Jetbee, yeni nesil kurye sistemi olarak tüm Türkiye’deki kurye ağımız ve bayi ağımız ile her gün yüzlerce işletmeye hizmet veriyor ve binlerce gönderiyi dakikalar içerisinde alıcıya teslim ediyoruz.

Aynı zamanda şirketimiz markası olan jetconnect.com.tr platformu ve uygulamasını da işletmelere ücretsiz olarak sunarak işletmelerin herhangi bir yatırım olmadan online satış yapabilmelerinin yolunu açıyoruz.

Geleceğin mikro lojistik teslimat modeli olacak olan, elektrikli araçlarla teslimat hizmetimizi her geçen gün geliştirerek çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Jetbee_31_edited.jpg

Jetbee Nasıl Çalışır?

Gelişen teknolojik gelişmeler sonucunda bilişim çağının getirmiş olduğu yenilik ve hizmetleri derleyerek motosiklet ve araba dışında yeni teslimat araçlarını hayata geçirdik. Bu sayede; daha önce en büyük sıkıntınız olan lojistik hizmetleri, Jetbee ile artık sorun olmaktan çıkıyor. Çünkü Jetbee sisteminde lokasyonunuzda bulunan onlarca kuryemiz tek çağrınız ile dakikalar içerisinde işletmenizden paketi alıp alıcıya jet hızıyla teslim etmektedir. Sizin yapmanız gereken tek şey uygulama marketlerinden Jetbee Gönderici isimli uygulamamızı indirerek, uygulama üzerinden dakikalar içerisinde ön başvuru yaparak sistemimize gönderici olarak dahil olmak. Daha sonra bölgenizdeki onlarca kuryemiz paket dağıtım görevlerinizi tamamlamak üzere çağrınızı bekliyor olacaklar.

Müşterilerinizin ve sizlerin bilgileri bizim için gizli bilgi mahiyetinde olup, tüm bilgileriniz şifreli olarak sunucularımızda barındırılmakta olup, aramalar ise maskeli hattımız üzerinden gerçekleştirilmektedir. Gönderilerinizi yollarken gönül rahatlığıyla sistemimizi kullanabilirsiniz.

Jetbee olarak edinmiş olduğumuz tecrübeler ışığında ilerleyen süreçlerde ortaya çıkabilecek sorunlar için her zaman “B” planımız hazırdır. Operasyonlarınızın aksamaması adına ekibimiz sürekli görev başındadır.

Jetbee sistemi sayesinde işletmeler üzerlerindeki tüm kurye sorumluluğunu ve yükünü atmış olacakları gibi aynı zamanda diğer online platformların kuryelerine ödedikleri tutarlardan daha az paket başı tutarlara profesyonel kurye hizmetimizden yararlanabilecekler.

Jetbee_35_edited.jpg

Neden Jetbee?

çünkü; İşletmenizin en çok sıkıntı çektiği kurye çalıştırma sorununu ortadan kaldırarak, lokasyonunuzdaki onlarca kuryemizi hizmetinize veriyoruz.

çünkü; Perakende, restoran ve diğer esnaf hizmetleri sizin uzmanlık alanınız olduğu gibi, lojistik operasyonu da bizim uzmanlık alanımız.

çünkü; Geleneksel motorlu kurye ile teslimat hizmetini geride bırakarak, daha uygun maliyetlerle çevreye dost, yeşil enerji araçlarımızla mikrolojistik hızlı teslimat işinin kurallarını yeniden belirliyoruz.

bottom of page